M2T28SA5G03
NKK SwitchesNKK Switches
M2T28SA5G03 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M2T28SA5G03
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 28V
Duomenų lapai: M2T28SA5G03.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
M2T28SA5G03 specifikacijos
Dalies numeris M2T28SA5G03 Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 28V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19347 pcs Duomenų lapas M2T28SA5G03.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 28V Įtampos įvertinimas - AC 28V
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungti funkciją Mom-Off-Mom
Serija M2 Panel Cutout Matmenys -
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimo tipas, spalva - Apšvietimas Non-Illuminated
funkcijos Process Sealed Elektros gyvenimas 50,000 Cycles
Išsamus aprašymas Toggle Switch DPDT Through Hole Dabartinis įvertinimas 0.4VA (AC/DC)
Grandinė DPDT Įvorės sriegis Unthreaded
Pavaros tipas Standard Round Pavaros medžiaga Brass, Chrome Plated
Pavaros ilgis 12.70mm