M2022LL2A30
NKK SwitchesNKK Switches
M2022LL2A30 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M2022LL2A30
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V
Duomenų lapai: M2022LL2A30.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
M2022LL2A30 specifikacijos
Dalies numeris M2022LL2A30 Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16335 pcs Duomenų lapas M2022LL2A30.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungti funkciją On-On
Serija M Panel Cutout Matmenys -
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimo tipas, spalva - Apšvietimas Non-Illuminated
funkcijos Epoxy Sealed Terminals Elektros gyvenimas 25,000 Cycles
Išsamus aprašymas Toggle Switch DPDT Through Hole, Right Angle Dabartinis įvertinimas 6A (AC), 4A (DC)
Grandinė DPDT Įvorės sriegis Unthreaded
Pavaros tipas Locking Lever Pavaros medžiaga Brass, Chrome Plated
Pavaros ilgis 16.50mm