M2022LL1W30
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M2022LL1W30
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V
Duomenų lapai: M2022LL1W30.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
M2022LL1W30 specifikacijos
Dalies numeris M2022LL1W30 Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11894 pcs Duomenų lapas M2022LL1W30.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungti funkciją On-On
Serija M Panel Cutout Matmenys Circular - 6.50mm Dia
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Panel Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimo tipas, spalva -
Apšvietimas Non-Illuminated funkcijos Epoxy Sealed Terminals
Elektros gyvenimas 25,000 Cycles Išsamus aprašymas Toggle Switch DPDT Panel Mount, Right Angle
Dabartinis įvertinimas 6A (AC), 4A (DC) Grandinė DPDT
Pavaros tipas Locking Lever Pavaros medžiaga Brass, Chrome Plated
Pavaros ilgis 16.50mm