LP0125CMKW015FB
NKK SwitchesNKK Switches
LP0125CMKW015FB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP0125CMKW015FB
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V
Duomenų lapai: LP0125CMKW015FB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LP0125CMKW015FB specifikacijos
Dalies numeris LP0125CMKW015FB Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10307 pcs Duomenų lapas LP0125CMKW015FB.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Įveskite Standard, Illuminated Nutraukimo stilius Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Perjungti funkciją On-Mom Serija LP01
Panel Cutout Matmenys Circular - 17.30mm Dia Pakuotė Bulk
Darbinė temperatūra -10°C ~ 50°C Montavimo tipas Panel Mount, Snap-In
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 500,000 Cycles
Apsauga nuo įsilaužimo - Apšvietimas Įtampa (nominali) 2.1 VDC
Apšvietimo tipas, spalva LED, Green funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 3A (AC/DC) Spalva - pavara / kamštis White