LP0125CCKW015FB
NKK SwitchesNKK Switches
LP0125CCKW015FB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP0125CCKW015FB
Gamintojas / Gamintojas: NKK Switches
Prekės aprašymas SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V
Duomenų lapai: LP0125CCKW015FB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LP0125CCKW015FB specifikacijos
Dalies numeris LP0125CCKW015FB Gamintojas NKK Switches
apibūdinimas SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10977 pcs Duomenų lapas LP0125CCKW015FB.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Įveskite Standard, Illuminated Nutraukimo stilius Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Perjungti funkciją On-Mom Serija LP01
Panel Cutout Matmenys Circular - 16.00mm Dia Pakuotė Bulk
Kiti vardai 360-2530
LP0125CCKW015FB-ND
Darbinė temperatūra -10°C ~ 50°C
Montavimo tipas Panel Mount, Front Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas 500,000 Cycles Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Apšvietimas Įtampa (nominali) 2.1 VDC Apšvietimo tipas, spalva LED, Green
funkcijos - Elektros gyvenimas 50,000 Cycles
Išsamus aprašymas Pushbutton Switch DPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front Dabartinis įvertinimas 3A (AC/DC)