PRG21AR4R7MS5RA
Murata ElectronicsMurata Electronics
PRG21AR4R7MS5RA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PRG21AR4R7MS5RA
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 16V 205MA 0805
Duomenų lapai: 1.PRG21AR4R7MS5RA.pdf2.PRG21AR4R7MS5RA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PRG21AR4R7MS5RA specifikacijos
Dalies numeris PRG21AR4R7MS5RA Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas PTC RESET FUSE 16V 205MA 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 128219 pcs Duomenų lapas 1.PRG21AR4R7MS5RA.pdf2.PRG21AR4R7MS5RA.pdf
Įtampa - maks 16V Įveskite Ceramic
Storis (maks.) 0.043" (1.10mm) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija POSISTOR®, PRG Atsparumas - 25 ° C (tipas) 4.7 Ohms
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 490-14328-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - Išsamus aprašymas Ceramic PTC Resettable Fuse 16V 205mA Ih Surface Mount 0805 (2012 Metric)
Dabartinis - kelionė (ji) 390mA Dabartinis - maks 4.26A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 205mA Patvirtinimai -