PRG21AR220MB1RK
Murata ElectronicsMurata Electronics
PRG21AR220MB1RK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PRG21AR220MB1RK
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 16V 75MA 0805
Duomenų lapai: 1.PRG21AR220MB1RK.pdf2.PRG21AR220MB1RK.pdf
  • Pranešimas
PRG21AR220MB1RK specifikacijos
Dalies numeris PRG21AR220MB1RK Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas PTC RESET FUSE 16V 75MA 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 410540 pcs Duomenų lapas 1.PRG21AR220MB1RK.pdf2.PRG21AR220MB1RK.pdf
Įtampa - maks 16V Įveskite Ceramic
Storis (maks.) 0.057" (1.45mm) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija POSISTOR®, PRG Atsparumas - 25 ° C (tipas) 22 Ohms
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
Išsamus aprašymas Ceramic PTC Resettable Fuse 16V 75mA Ih Surface Mount 0805 (2012 Metric) Dabartinis - kelionė (ji) 195mA
Dabartinis - maks 900mA Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 75mA