PLA10AS3521R2R2B
Murata ElectronicsMurata Electronics
PLA10AS3521R2R2B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PLA10AS3521R2R2B
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas COMMON MODE CHOKE 1.2A 2LN TH
Duomenų lapai: 1.PLA10AS3521R2R2B.pdf2.PLA10AS3521R2R2B.pdf
  • Pranešimas
PLA10AS3521R2R2B specifikacijos
Dalies numeris PLA10AS3521R2R2B Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas COMMON MODE CHOKE 1.2A 2LN TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4092 pcs Duomenų lapas 1.PLA10AS3521R2R2B.pdf2.PLA10AS3521R2R2B.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm) Serija PLA10
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Vertical, 4 PC Pin Darbinė temperatūra -25°C ~ 60°C
Linijų skaičius 2 Montavimo tipas Through Hole
Aukštis (maks.) 0.689" (17.50mm) Filtro tipas Power Line
funkcijos - Išsamus aprašymas 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.2A DCR 320 mOhm
DC rezistorius (DCR) (maks.) 320 mOhm Dabartinis įvertinimas (maks.) 1.2A