PLA10AS2221R5R2B
Murata ElectronicsMurata Electronics
PLA10AS2221R5R2B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PLA10AS2221R5R2B
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas COMMON MODE CHOKE 1.5A 2LN TH
Duomenų lapai: 1.PLA10AS2221R5R2B.pdf2.PLA10AS2221R5R2B.pdf
  • Pranešimas
PLA10AS2221R5R2B specifikacijos
Dalies numeris PLA10AS2221R5R2B Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas COMMON MODE CHOKE 1.5A 2LN TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5744 pcs Duomenų lapas 1.PLA10AS2221R5R2B.pdf2.PLA10AS2221R5R2B.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm) Serija PLA10
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Vertical, 4 PC Pin Kiti vardai 490-8483
PLA10AS2221R5R2B-ND
Darbinė temperatūra -25°C ~ 60°C Linijų skaičius 2
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis (maks.) 0.689" (17.50mm)
Filtro tipas Power Line funkcijos -
Išsamus aprašymas 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.5A DC rezistorius (DCR) (maks.) -
Dabartinis įvertinimas (maks.) 1.5A Patvirtinimai -