NFM15PC474R0J3D
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFM15PC474R0J3D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NFM15PC474R0J3D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 0.47UF 6.3V 0402
Duomenų lapai: 1.NFM15PC474R0J3D.pdf2.NFM15PC474R0J3D.pdf
  • Pranešimas
NFM15PC474R0J3D specifikacijos
Dalies numeris NFM15PC474R0J3D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 0.47UF 6.3V 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2583920 pcs Duomenų lapas 1.NFM15PC474R0J3D.pdf2.NFM15PC474R0J3D.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Sriegio dydis - Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija EMIFIL®, NFM15
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 490-16920-2
NFM15PC474R0J3D-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įterpimo nuostolis -
Aukštis (maks.) 0.020" (0.50mm) Išsamus aprašymas 0.47µF Feed Through Capacitor 6.3V 2A 30 mOhm 0402 (1005 Metric)
DC rezistorius (DCR) (maks.) 30 mOhm Dabartinis 2A
Talpa 0.47µF