NFM15PC473C1C3D
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFM15PC473C1C3D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NFM15PC473C1C3D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP FEEDTHRU 0.047UF 16V 0402
Duomenų lapai: 1.NFM15PC473C1C3D.pdf2.NFM15PC473C1C3D.pdf
  • Pranešimas
NFM15PC473C1C3D specifikacijos
Dalies numeris NFM15PC473C1C3D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP FEEDTHRU 0.047UF 16V 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2339589 pcs Duomenų lapas 1.NFM15PC473C1C3D.pdf2.NFM15PC473C1C3D.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Sriegio dydis - Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija EMIFIL®, NFM15
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įterpimo nuostolis - Aukštis (maks.) 0.020" (0.50mm)
Išsamus aprašymas 0.047µF Feed Through Capacitor 16V 1A 40 mOhm 0402 (1005 Metric) DC rezistorius (DCR) (maks.) 40 mOhm
Dabartinis 1A Talpa 0.047µF