NFA31GD1011014D
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFA31GD1011014D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NFA31GD1011014D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FILTER RC 100 OHM/100PF SMD
Duomenų lapai: NFA31GD1011014D.pdf
  • Pranešimas
NFA31GD1011014D specifikacijos
Dalies numeris NFA31GD1011014D Gamintojas Murata Electronics
Galimas kiekis 5155 pcs Duomenų lapas NFA31GD1011014D.pdf
Įtampa - Įvertinta 6V Vertybės R = 100 Ohms, C = 100pF
Įveskite Low Pass Technologija RC
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija EMIFIL®, NFA31
Atsparumas - kanalas (omai) 100 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric), Array, 10 PC Pad Kiti vardai 490-11830-2
NFA31GD1011014D-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Kanalų skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.039" (1.00mm)
Filtruoti užsakymą 1st ESD apsauga No
Išsamus aprašymas RC EMI Filter 1st Order Low Pass 4 Channel R = 100 Ohms, C = 100pF 15mA 1206 (3216 Metric), Array, 10 PC Pad Dabartinis 15mA