NFA31GD1006R84D
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFA31GD1006R84D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NFA31GD1006R84D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FILTER RC 6.8 OHM/10PF SMD
Duomenų lapai: NFA31GD1006R84D.pdf
  • Pranešimas
NFA31GD1006R84D specifikacijos
Dalies numeris NFA31GD1006R84D Gamintojas Murata Electronics
Galimas kiekis 4300 pcs Duomenų lapas NFA31GD1006R84D.pdf
Įtampa - Įvertinta 6V Vertybės R = 6.8 Ohms, C = 10pF
Įveskite Low Pass Technologija RC
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija EMIFIL®, NFA31
Atsparumas - kanalas (omai) 6.8 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric), Array, 10 PC Pad Kiti vardai 490-11829-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Kanalų skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.039" (1.00mm)
Filtruoti užsakymą 1st ESD apsauga No
Išsamus aprašymas RC EMI Filter 1st Order Low Pass 4 Channel R = 6.8 Ohms, C = 10pF 50mA 1206 (3216 Metric), Array, 10 PC Pad Dabartinis 50mA