LXDC3EP25F-265
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LXDC3EP25F-265
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 2.5V
Duomenų lapai: 1.LXDC3EP25F-265.pdf2.LXDC3EP25F-265.pdf
  • Pranešimas
LXDC3EP25F-265 specifikacijos
Dalies numeris LXDC3EP25F-265 Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas DC DC CONVERTER 2.5V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 68436 pcs Duomenų lapas 1.LXDC3EP25F-265.pdf2.LXDC3EP25F-265.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 2.5V
Įtampa - įėjimas (min.) 3V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Įveskite Non-Isolated PoL Module Tiekėjo prietaisų paketas -
Dydis / Matmenys 0.14" L x 0.13" W x 0.05" H (3.5mm x 3.2mm x 1.3mm) Serija LXDC3EP
Paketas / dėžutė 9-SMD Module Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
funkcijos Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO Efektyvumas 94%
Išsamus aprašymas Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 1A 3V - 5.5V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1A