LXDC3EP18F-264
Murata ElectronicsMurata Electronics
LXDC3EP18F-264 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LXDC3EP18F-264
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 1.8V
Duomenų lapai: LXDC3EP18F-264.pdf
  • Pranešimas
LXDC3EP18F-264 specifikacijos
Dalies numeris LXDC3EP18F-264 Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas DC DC CONVERTER 1.8V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 58787 pcs Duomenų lapas LXDC3EP18F-264.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 1.8V
Įtampa - įėjimas (min.) 2.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Įveskite Non-Isolated PoL Module Dydis / Matmenys 0.14" L x 0.13" W x 0.05" H (3.5mm x 3.2mm x 1.3mm)
Serija LXDC3EP Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 9-SMD Module Kiti vardai 490-13422-2
Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Efektyvumas 92% Išsamus aprašymas Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 1A 2.5V - 5.5V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 1A Valdymo funkcijos Enable, Active High