LQW2UAS2R7J00L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQW2UAS2R7J00L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LQW2UAS2R7J00L
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 2.7UH 290MA 3.2 OHM
Duomenų lapai: 1.LQW2UAS2R7J00L.pdf2.LQW2UAS2R7J00L.pdf3.LQW2UAS2R7J00L.pdf
  • Pranešimas
LQW2UAS2R7J00L specifikacijos
Dalies numeris LQW2UAS2R7J00L Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FIXED IND 2.7UH 290MA 3.2 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 948486 pcs Duomenų lapas 1.LQW2UAS2R7J00L.pdf2.LQW2UAS2R7J00L.pdf3.LQW2UAS2R7J00L.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas 1008 (2520 Metric) Dydis / Matmenys 0.103" L x 0.096" W (2.62mm x 2.45mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LQW2
Reitingai - Q @ Freq 22 @ 25MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1008 (2520 Metric)
Kiti vardai 490-5711-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Air Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz
Induktyvumas 2.7µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.080" (2.03mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 110MHz Išsamus aprašymas 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 290mA 3.2 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
DC rezistorius (DCR) 3.2 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 290mA