LQW2UAS22NF00L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQW2UAS22NF00L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LQW2UAS22NF00L
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 22NH 1A 120 MOHM
Duomenų lapai: 1.LQW2UAS22NF00L.pdf2.LQW2UAS22NF00L.pdf3.LQW2UAS22NF00L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LQW2UAS22NF00L specifikacijos
Dalies numeris LQW2UAS22NF00L Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FIXED IND 22NH 1A 120 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 326157 pcs Duomenų lapas 1.LQW2UAS22NF00L.pdf2.LQW2UAS22NF00L.pdf3.LQW2UAS22NF00L.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±1%
Tiekėjo prietaisų paketas 1008 (2520 Metric) Dydis / Matmenys 0.103" L x 0.096" W (2.62mm x 2.45mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LQW2
Reitingai - Q @ Freq 55 @ 350MHz
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 1008 (2520 Metric)
Kiti vardai 490-16080-6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Non-Magnetic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 50MHz
Induktyvumas 22nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.080" (2.03mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 2.4GHz Išsamus aprašymas 22nH Unshielded Wirewound Inductor 1A 120 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC rezistorius (DCR) 120 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1A