LQH43MN331K03L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH43MN331K03L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LQH43MN331K03L
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 95MA 8.2 OHM SMD
Duomenų lapai: 1.LQH43MN331K03L.pdf2.LQH43MN331K03L.pdf3.LQH43MN331K03L.pdf4.LQH43MN331K03L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
LQH43MN331K03L specifikacijos
Dalies numeris LQH43MN331K03L Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FIXED IND 330UH 95MA 8.2 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 1812 Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LQH43
Reitingai - Q @ Freq 40 @ 796kHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric)
Kiti vardai 490-8424-2
LQH43MN331K03L-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz
Induktyvumas 330µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 3.6MHz Išsamus aprašymas 330µH Unshielded Wirewound Inductor 95mA 8.2 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC rezistorius (DCR) 8.2 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 95mA