LQH43MN2R2M03L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQH43MN2R2M03L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LQH43MN2R2M03L
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 500MA 300 MOHM
Duomenų lapai: 1.LQH43MN2R2M03L.pdf2.LQH43MN2R2M03L.pdf3.LQH43MN2R2M03L.pdf4.LQH43MN2R2M03L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
LQH43MN2R2M03L specifikacijos
Dalies numeris LQH43MN2R2M03L Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 500MA 300 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 1812 Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LQH43
Reitingai - Q @ Freq 20 @ 1MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Ferrite
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1MHz Induktyvumas 2.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 62MHz
Išsamus aprašymas 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 300 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC rezistorius (DCR) 300 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 500mA Dabartinis - sodrumas -