GRM033R71H331MA12J
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM033R71H331MA12J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GRM033R71H331MA12J
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 50V X7R 0201
Duomenų lapai: 1.GRM033R71H331MA12J.pdf2.GRM033R71H331MA12J.pdf3.GRM033R71H331MA12J.pdf
  • Pranešimas
GRM033R71H331MA12J specifikacijos
Dalies numeris GRM033R71H331MA12J Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 330PF 50V X7R 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija GRM
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 330pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
Talpa 330pF Programos General Purpose