GRM033R71H331KA12E
Murata ElectronicsMurata Electronics
GRM033R71H331KA12E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GRM033R71H331KA12E
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 50V X7R 0201
Duomenų lapai: 1.GRM033R71H331KA12E.pdf2.GRM033R71H331KA12E.pdf3.GRM033R71H331KA12E.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
GRM033R71H331KA12E specifikacijos
Dalies numeris GRM033R71H331KA12E Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 330PF 50V X7R 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija GRM
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai 490-17085-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 330pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric) Talpa 330pF