GCM32EC7YA106KA03K
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM32EC7YA106KA03K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GCM32EC7YA106KA03K
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 10UF 35V X7S 1210
Duomenų lapai: 1.GCM32EC7YA106KA03K.pdf2.GCM32EC7YA106KA03K.pdf
  • Pranešimas
GCM32EC7YA106KA03K specifikacijos
Dalies numeris GCM32EC7YA106KA03K Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 10UF 35V X7S 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 192511 pcs Duomenų lapas 1.GCM32EC7YA106KA03K.pdf2.GCM32EC7YA106KA03K.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.106" (2.70mm) Temperatūros koeficientas X7S
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija GCM
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 10µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X7S 1210 (3225 Metric)
Talpa 10µF Programos Automotive