GCM32EC71H106KA03K
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM32EC71H106KA03K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GCM32EC71H106KA03K
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 10UF 50V X7S 1210
Duomenų lapai: 1.GCM32EC71H106KA03K.pdf2.GCM32EC71H106KA03K.pdf3.GCM32EC71H106KA03K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
GCM32EC71H106KA03K specifikacijos
Dalies numeris GCM32EC71H106KA03K Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 10UF 50V X7S 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.106" (2.70mm) Temperatūros koeficientas X7S
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija GCM
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai 490-14535-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7S 1210 (3225 Metric)
Talpa 10µF Programos Automotive