GCM31MR91H334KA37L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM31MR91H334KA37L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GCM31MR91H334KA37L
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 0.33UF 50V X8R 1206
Duomenų lapai: 1.GCM31MR91H334KA37L.pdf2.GCM31MR91H334KA37L.pdf
  • Pranešimas
GCM31MR91H334KA37L specifikacijos
Dalies numeris GCM31MR91H334KA37L Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 0.33UF 50V X8R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 413901 pcs Duomenų lapas 1.GCM31MR91H334KA37L.pdf2.GCM31MR91H334KA37L.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.049" (1.25mm) Temperatūros koeficientas X8R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija GCM
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 0.33µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric)
Talpa 0.33µF Programos Automotive