GCM31MR71H474KA37L
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM31MR71H474KA37L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GCM31MR71H474KA37L
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 0.47UF 50V X7R 1206
Duomenų lapai: 1.GCM31MR71H474KA37L.pdf2.GCM31MR71H474KA37L.pdf3.GCM31MR71H474KA37L.pdf
  • Pranešimas
GCM31MR71H474KA37L specifikacijos
Dalies numeris GCM31MR71H474KA37L Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 0.47UF 50V X7R 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.049" (1.25mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija GCM
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai 490-8061-2
GCM31MR71H474KA37L-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 0.47µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Talpa 0.47µF