GCM216R72A222KA37D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM216R72A222KA37D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GCM216R72A222KA37D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 2200PF 100V X7R 0805
Duomenų lapai: 1.GCM216R72A222KA37D.pdf2.GCM216R72A222KA37D.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
GCM216R72A222KA37D specifikacijos
Dalies numeris GCM216R72A222KA37D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 2200PF 100V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1436390 pcs Duomenų lapas 1.GCM216R72A222KA37D.pdf2.GCM216R72A222KA37D.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.028" (0.70mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija GCM
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai 490-6061-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 2200pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Talpa 2200pF