GCM216R72A152KA37D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM216R72A152KA37D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GCM216R72A152KA37D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 1500PF 100V X7R 0805
Duomenų lapai: 1.GCM216R72A152KA37D.pdf2.GCM216R72A152KA37D.pdf3.GCM216R72A152KA37D.pdf
  • Pranešimas
GCM216R72A152KA37D specifikacijos
Dalies numeris GCM216R72A152KA37D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 1500PF 100V X7R 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.028" (0.70mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija GCM
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 1500pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Talpa 1500pF Programos Automotive