GCM155R71H272KA37D
Murata ElectronicsMurata Electronics
GCM155R71H272KA37D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GCM155R71H272KA37D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 2700PF 50V X7R 0402
Duomenų lapai: 1.GCM155R71H272KA37D.pdf2.GCM155R71H272KA37D.pdf
  • Pranešimas
GCM155R71H272KA37D specifikacijos
Dalies numeris GCM155R71H272KA37D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 2700PF 50V X7R 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4826960 pcs Duomenų lapas 1.GCM155R71H272KA37D.pdf2.GCM155R71H272KA37D.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija GCM
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2700pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
Talpa 2700pF Programos Automotive