GCM155R71H221KA37D
Murata Electronics North AmericaMurata Electronics North America
GCM155R71H221KA37D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GCM155R71H221KA37D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 220PF 50V X7R 0402
Duomenų lapai: 1.GCM155R71H221KA37D.pdf2.GCM155R71H221KA37D.pdf3.GCM155R71H221KA37D.pdf
  • Pranešimas
GCM155R71H221KA37D specifikacijos
Dalies numeris GCM155R71H221KA37D Gamintojas Murata Electronics North America
apibūdinimas CAP CER 220PF 50V X7R 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija 220pF
Storis (maks.) X7R Paviršiaus kalno žemės dydis -
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija GCM
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis Automotive
Reitingai AEC-Q200 Polarizacija 0402 (1005 Metric)
Kiti vardai 490-4912-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Gamintojo kodas GCM155R71H221KA37D
Švino stilius 0.022" (0.55mm) Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 220pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10%
apibūdinimas CAP CER 220PF 50V X7R 0402