DLW5BTM501SQ2L
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLW5BTM501SQ2L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DLW5BTM501SQ2L
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CMC 4A 2LN 500 OHM SMD
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
DLW5BTM501SQ2L specifikacijos
Dalies numeris DLW5BTM501SQ2L Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CMC 4A 2LN 500 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas - DC 50V Įtampos įvertinimas - AC -
Serija DLW5B Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Horizontal, 6 PC Pad
Kiti vardai 490-11112-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Linijų skaičius 2 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža @ dažnumas 500 Ohms @ 100MHz
Filtro tipas Power, Signal Line funkcijos -
Išsamus aprašymas 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 500 Ohms @ 100MHz 4A DCR 27 mOhm DC rezistorius (DCR) (maks.) 27 mOhm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 4A Patvirtinimai -