DLW5BTM102TQ2L
Murata ElectronicsMurata Electronics
DLW5BTM102TQ2L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DLW5BTM102TQ2L
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CMC 2.5A 2LN 1 KOHM SMD
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
DLW5BTM102TQ2L specifikacijos
Dalies numeris DLW5BTM102TQ2L Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CMC 2.5A 2LN 1 KOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas - DC 50V Įtampos įvertinimas - AC -
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) Serija DLW5B
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Horizontal, 4 PC Pad Kiti vardai 490-14403-1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Linijų skaičius 2
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža @ dažnumas 1 kOhms @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.098" (2.50mm)
Filtro tipas Power Line funkcijos -
Išsamus aprašymas 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1 kOhms @ 100MHz 2.5A DCR 34 mOhm DC rezistorius (DCR) (maks.) 34 mOhm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 2.5A Patvirtinimai -