DHSF44F781ZH2B
Murata ElectronicsMurata Electronics
DHSF44F781ZH2B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DHSF44F781ZH2B
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 780PF 30KV Z5U DISK
Duomenų lapai: 1.DHSF44F781ZH2B.pdf2.DHSF44F781ZH2B.pdf3.DHSF44F781ZH2B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
DHSF44F781ZH2B specifikacijos
Dalies numeris DHSF44F781ZH2B Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 780PF 30KV Z5U DISK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2887 pcs Duomenų lapas 1.DHSF44F781ZH2B.pdf2.DHSF44F781ZH2B.pdf3.DHSF44F781ZH2B.pdf
Įtampa - Įvertinta 30000V (30kV) Tolerancija -20%, +80%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Z5U
Dydis / Matmenys 1.181" Dia (30.00mm) Serija DHS
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Disk, Metal Fitting - Threaded Darbinė temperatūra 10°C ~ 85°C
Montavimo tipas Requires Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.398" (35.50mm)
funkcijos High Voltage Išsamus aprašymas 780pF -20%, +80% 30000V (30kV) Ceramic Capacitor Z5U Disk, Metal Fitting - Threaded
Talpa 780pF Programos General Purpose