DHSF44F252ZRXB
Murata ElectronicsMurata Electronics
DHSF44F252ZRXB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DHSF44F252ZRXB
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CAP CER 2500PF 30KV Z5V DISK
Duomenų lapai: 1.DHSF44F252ZRXB.pdf2.DHSF44F252ZRXB.pdf3.DHSF44F252ZRXB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
3 pcs
  • Pranešimas
DHSF44F252ZRXB specifikacijos
Dalies numeris DHSF44F252ZRXB Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CAP CER 2500PF 30KV Z5V DISK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2084 pcs Duomenų lapas 1.DHSF44F252ZRXB.pdf2.DHSF44F252ZRXB.pdf3.DHSF44F252ZRXB.pdf
Įtampa - Įvertinta 30000V (30kV) Tolerancija -20%, +80%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Z5V
Dydis / Matmenys 2.047" Dia (52.00mm) Serija DHS
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Disk, Metal Fitting - Threaded Darbinė temperatūra -20°C ~ 85°C
Montavimo tipas Requires Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.398" (35.50mm)
funkcijos High Voltage Išsamus aprašymas 2500pF -20%, +80% 30000V (30kV) Ceramic Capacitor Z5V Disk, Metal Fitting - Threaded
Talpa 2500pF Programos General Purpose