CSTLS3M68G56-B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTLS3M68G56-B0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSTLS3M68G56-B0
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CER RES 3.6800MHZ 47PF T/H
Duomenų lapai: 1.CSTLS3M68G56-B0.pdf2.CSTLS3M68G56-B0.pdf3.CSTLS3M68G56-B0.pdf
  • Pranešimas
CSTLS3M68G56-B0 specifikacijos
Dalies numeris CSTLS3M68G56-B0 Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CER RES 3.6800MHZ 47PF T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įveskite Ceramic Dydis / Matmenys 0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm)
Serija CERALOCK® CSTLS Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial - 3 Lead, 2.50mm Pitch Kiti vardai 490-7871
CSTLS3M68G56-B0-ND
Darbinė temperatūra -20°C ~ 80°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 50 Ohms
Aukštis 0.236" (6.00mm) Dažnio tolerancija ±0.5%
Dažnio stabilumas -0.4, +0.2% Dažnumas 3.68MHz
funkcijos Built in Capacitor Išsamus aprašymas 3.68MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 47pF -0.4, +0.2% 50 Ohms -20°C ~ 80°C Through Hole
Talpa 47pF