CSTLS20M0X53-B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTLS20M0X53-B0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSTLS20M0X53-B0
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas CER RES 20.0000MHZ 15PF T/H
Duomenų lapai: 1.CSTLS20M0X53-B0.pdf2.CSTLS20M0X53-B0.pdf3.CSTLS20M0X53-B0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CSTLS20M0X53-B0 specifikacijos
Dalies numeris CSTLS20M0X53-B0 Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas CER RES 20.0000MHZ 15PF T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įveskite Ceramic Dydis / Matmenys 0.217" L x 0.118" W (5.50mm x 3.00mm)
Serija CERALOCK® CSTLS Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial - 3 Lead, 2.50mm Pitch Kiti vardai 490-1215
CSTLS20M0X53B0
Darbinė temperatūra -20°C ~ 80°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 50 Ohms
Aukštis 0.256" (6.50mm) Dažnio tolerancija ±0.5%
Dažnio stabilumas ±0.2% Dažnumas 20MHz
funkcijos Built in Capacitor Išsamus aprašymas 20MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 15pF ±0.2% 50 Ohms -20°C ~ 80°C Through Hole
Talpa 15pF