BLM18BA220SH1D
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BLM18BA220SH1D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FERRITE BEAD 22 OHM 0603 1LN
Duomenų lapai: 1.BLM18BA220SH1D.pdf2.BLM18BA220SH1D.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BLM18BA220SH1D specifikacijos
Dalies numeris BLM18BA220SH1D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FERRITE BEAD 22 OHM 0603 1LN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2247577 pcs Duomenų lapas 1.BLM18BA220SH1D.pdf2.BLM18BA220SH1D.pdf
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija EMIFIL®, BLM18
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric)
Kiti vardai 490-17709-6 Linijų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža @ dažnumas 22 Ohms @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.037" (0.95mm)