BLM18BA100SH1D
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BLM18BA100SH1D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FERRITE BEAD 10 OHM 0603 1LN
Duomenų lapai: 1.BLM18BA100SH1D.pdf2.BLM18BA100SH1D.pdf3.BLM18BA100SH1D.pdf4.BLM18BA100SH1D.pdf
  • Pranešimas
BLM18BA100SH1D specifikacijos
Dalies numeris BLM18BA100SH1D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FERRITE BEAD 10 OHM 0603 1LN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija EMIFIL®, BLM18
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric)
Kiti vardai 490-17708-2
BLM18BA100SH1D-ND
Linijų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža @ dažnumas 10 Ohms @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.037" (0.95mm)