BLM03HD471SN1D
Murata ElectronicsMurata Electronics
BLM03HD471SN1D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BLM03HD471SN1D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FERRITE BEAD 470 OHM 0201 1LN
Duomenų lapai: 1.BLM03HD471SN1D.pdf2.BLM03HD471SN1D.pdf3.BLM03HD471SN1D.pdf
  • Pranešimas
BLM03HD471SN1D specifikacijos
Dalies numeris BLM03HD471SN1D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FERRITE BEAD 470 OHM 0201 1LN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 741663 pcs Duomenų lapas 1.BLM03HD471SN1D.pdf2.BLM03HD471SN1D.pdf3.BLM03HD471SN1D.pdf
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija EMIFIL®, BLM03
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai 490-16649-2
BLM03HD471SN1D-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Linijų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža @ dažnumas 470 Ohms @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.013" (0.33mm)
Filtro tipas Signal Line DC rezistorius (DCR) (maks.) 1.3 Ohm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 175mA