BLM03HD182FZ1D
Murata ElectronicsMurata Electronics
BLM03HD182FZ1D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BLM03HD182FZ1D
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0201 1LN
Duomenų lapai: 1.BLM03HD182FZ1D.pdf2.BLM03HD182FZ1D.pdf3.BLM03HD182FZ1D.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BLM03HD182FZ1D specifikacijos
Dalies numeris BLM03HD182FZ1D Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0201 1LN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 591441 pcs Duomenų lapas 1.BLM03HD182FZ1D.pdf2.BLM03HD182FZ1D.pdf3.BLM03HD182FZ1D.pdf
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija BLM
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai 490-15014-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Linijų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža @ dažnumas 1.8 kOhms @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.013" (0.33mm)
Filtro tipas Signal Line DC rezistorius (DCR) (maks.) 3.8 Ohm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 100mA