B1135AS-150M=P3
Murata ElectronicsMurata Electronics
B1135AS-150M=P3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B1135AS-150M=P3
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND
Duomenų lapai: B1135AS-150M=P3.pdf
  • Pranešimas
B1135AS-150M=P3 specifikacijos
Dalies numeris B1135AS-150M=P3 Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FIXED IND "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4982 pcs Duomenų lapas B1135AS-150M=P3.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 2-SMD Dydis / Matmenys 0.331" L x 0.327" W (8.40mm x 8.30mm)
Ekranavimas Shielded Serija -
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 490-14244-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 15µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.197" (5.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 15µH Shielded Wirewound Inductor 2.5A 64 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 64 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 2.5A Dabartinis - sodrumas 2A