B1135AS-100M=P3
Murata ElectronicsMurata Electronics
B1135AS-100M=P3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B1135AS-100M=P3
Gamintojas / Gamintojas: Murata Electronics
Prekės aprašymas FIXED IND
Duomenų lapai: B1135AS-100M=P3.pdf
  • Pranešimas
B1135AS-100M=P3 specifikacijos
Dalies numeris B1135AS-100M=P3 Gamintojas Murata Electronics
apibūdinimas FIXED IND "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5801 pcs Duomenų lapas B1135AS-100M=P3.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 2-SMD Dydis / Matmenys 0.331" L x 0.327" W (8.40mm x 8.30mm)
Ekranavimas Shielded Serija -
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 490-14243-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 10µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.197" (5.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 10µH Shielded Wirewound Inductor 3.3A 45 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 45 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 3.3A Dabartinis - sodrumas 2.4A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
B1135AS-1R0N=P3
B1135AS-1R0N=P3
Gamintojai: Murata Electronics
apibūdinimas: FIXED IND
Sandelyje: 5389 pcs
parsisiųsti: B1135AS-1R0N=P3.pdf
RFQ
B1135AS-101M=P3
B1135AS-101M=P3
Gamintojai: Murata Electronics
apibūdinimas: FIXED IND
Sandelyje: 6005 pcs
parsisiųsti: B1135AS-101M=P3.pdf
RFQ
B1120T
B1120T
Gamintojai: Pulse Electronics Corporation
apibūdinimas: IC CHIP
parsisiųsti:
B1120
B1120
apibūdinimas: IC CHIP
parsisiųsti:
B1135AS-150M=P3
B1135AS-150M=P3
parsisiųsti: B1135AS-150M=P3.pdf
B112-BU
B112-BU
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN BARRIER STRIP 12CIRC 0.63"