UA2V50LM-E
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UA2V50LM-E
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas IC RF AMP 2GHZ-50GHZ MODULE
Duomenų lapai: UA2V50LM-E.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 8 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 8 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
UA2V50LM-E specifikacijos
Dalies numeris UA2V50LM-E Gamintojas Microsemi
Galimas kiekis 8 pcs Duomenų lapas UA2V50LM-E.pdf
Įtampa - tiekimas 7V Bandymo dažnis 50GHz
Serija - RF tipas -
P1dB - Triukšmo pav -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Pasiekti 18dB
Dažnumas 2GHz ~ 50GHz Išsamus aprašymas RF Amplifier IC 2GHz ~ 50GHz
Dabartinis - tiekimas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UA2-3NU
UA2-3NU
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V