UA2-4.5SNU
KEMETKEMET
UA2-4.5SNU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UA2-4.5SNU
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V
Duomenų lapai: UA2-4.5SNU.pdf
  • Pranešimas
UA2-4.5SNU specifikacijos
Dalies numeris UA2-4.5SNU Gamintojas KEMET
apibūdinimas RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 92424 pcs Duomenų lapas UA2-4.5SNU.pdf
Įjungti įtampą (maks.) 3.38 VDC Išjunkite įtampą (min.) -
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungimo įtampa 250VAC, 220VDC - Max
Serija UA2 Atsisveikinimo laikas 1ms
Relės tipas General Purpose Pakuotė Tube
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Dirbti laiką 2ms
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Išsamus aprašymas General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
Kontaktinis reitingas (dabartinis) 1A Kontaktinė medžiaga Silver Alloy, Gold Alloy
Kontaktinė forma DPDT (2 Form C) Ritės įtampa 4.5VDC
Ritinio tipas Latching, Single Coil Varžtų atsparumas 203 Ohms
Ritės galia 100 mW Ritinio srovė 22.2mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UA2-4.5NU
UA2-4.5NU
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 250V
Sandelyje: 80976 pcs
parsisiųsti: UA2-4.5NU.pdf
RFQ
UA2-3NU
UA2-3NU
Gamintojai: KEMET