SMLJ45CAE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMLJ45CAE3/TR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMLJ45CAE3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB
Duomenų lapai: SMLJ45CAE3/TR13.pdf
  • Pranešimas
SMLJ45CAE3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris SMLJ45CAE3/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70016 pcs Duomenų lapas SMLJ45CAE3/TR13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 45V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 72.7V
Įtampa - suskirstymas (min) 50V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 300W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 41.2A Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Bazinės dalies numeris SMLJ45
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMLJ45CA-Q
SMLJ45CA-Q
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 45V 72.7V SMC
Sandelyje: 89497 pcs
parsisiųsti: SMLJ45CA-Q.pdf
RFQ
SMLJ45A-QH
SMLJ45A-QH
Gamintojai: Bourns, Inc.