SMLJ45CA
Bourns Inc.Bourns Inc.
SMLJ45CA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMLJ45CA
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
Duomenų lapai: SMLJ45CA.pdf
  • Pranešimas
SMLJ45CA specifikacijos
Dalies numeris SMLJ45CA Gamintojas Bourns Inc.
Galimas kiekis 146962 pcs Duomenų lapas SMLJ45CA.pdf
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 50V Įtampa - pertrauka 1
Įtampa - suskirstymas (min) 45V Įtampa - suskirstymas SMC (DO-214AB)
Įveskite Zener Serija SMLJ
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 3000W (3kW) Maitinimas - piko impulsas 41.2A
Polarizacija DO-214AB, SMC Kiti vardai SMLJ45CABTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Gamintojo kodas SMLJ45CA apibūdinimas TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 72.7V Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai No
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMLJ43E3/TR13
SMLJ43E3/TR13
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 43V 76.7V DO214AB
Sandelyje: 73292 pcs
parsisiųsti: SMLJ43E3/TR13.pdf
RFQ
SMLJ43CE3/TR13
SMLJ43CE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
Sandelyje: 63317 pcs
parsisiųsti: SMLJ43CE3/TR13.pdf
RFQ
SMLJ45CAE3/TR13
SMLJ45CAE3/TR13
apibūdinimas: TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB
parsisiųsti: SMLJ45CAE3/TR13.pdf
SMLJ45CA-QH
SMLJ45CA-QH
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 45V 72.7V SMC