SMCJ200E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMCJ200E3/TR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMCJ200E3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 200V DO214AB
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SMCJ200E3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris SMCJ200E3/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 200V DO214AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82465 pcs Duomenų lapas
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 200V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp -
Įtampa - suskirstymas (min) - Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB (SMCJ)
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)