SMCJ200CE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
SMCJ200CE3/TR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMCJ200CE3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 200V DO214AB
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
SMCJ200CE3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris SMCJ200CE3/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 200V DO214AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76214 pcs Duomenų lapas
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 200V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp -
Įtampa - suskirstymas (min) - Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB (SMCJ) Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) - Talpa @ dažnumas -
Dvikrypčiai kanalai 1 Bazinės dalies numeris SMCJ200
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMCJ200CAE3/TR13
SMCJ200CAE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: TVS DIODE 200V DO214AB
Sandelyje: 70608 pcs
parsisiųsti:
RFQ
SMCJ200C
SMCJ200C
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 200V 340.2V DO214AB