MXLSMCJLCE130A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJLCE130A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXLSMCJLCE130A
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 130V 209V DO214AB
Duomenų lapai: MXLSMCJLCE130A.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MXLSMCJLCE130A specifikacijos
Dalies numeris MXLSMCJLCE130A Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 130V 209V DO214AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6913 pcs Duomenų lapas MXLSMCJLCE130A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 130V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 209V
Įtampa - suskirstymas (min) 144V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB (SMCJ)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC Kiti vardai 1086-12237
1086-12237-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 7.2A
Talpa @ dažnumas 90pF @ 1MHz Programos General Purpose