MXLSMCJLCE12A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJLCE12A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXLSMCJLCE12A
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
Duomenų lapai: MXLSMCJLCE12A.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MXLSMCJLCE12A specifikacijos
Dalies numeris MXLSMCJLCE12A Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6185 pcs Duomenų lapas MXLSMCJLCE12A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 12V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 19.9V
Įtampa - suskirstymas (min) 13.3V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB (SMCJ)
Serija Military, MIL-PRF-19500 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC Kiti vardai 1086-12235
1086-12235-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 75A
Talpa @ dažnumas 100pF @ 1MHz Programos General Purpose