MXLPLAD6.5KP60AE3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MXLPLAD6.5KP60AE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 60V 96.8V PLAD
  • Pranešimas
MXLPLAD6.5KP60AE3 specifikacijos
Dalies numeris MXLPLAD6.5KP60AE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 60V 96.8V PLAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5787 pcs Duomenų lapas
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 60V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 96.8V
Įtampa - suskirstymas (min) 66.7V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas PLAD
Serija Military, MIL-PRF-19500 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 6500W (6.5kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Nonstandard SMD Kiti vardai 1086-11208
1086-11208-MIL
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 67.4A Talpa @ dažnumas -